church
12 دی 1401 - 22:33

ایستگاه ۶۶ | اجرای طرح کاروان سلامت هلال‌احمر کهگیلویه در روستای برم‌سبز شهر سوق

به همت هلال احمر شهرستان کهگیلویه ۶۶مین ایستگاه کاروان سلامت در روستای برم‌سبز شهر سوق اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه،  کاظم فلاحی‌دوست امروز در حاشیه اجرای طرح کاروان سلامت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در آستانه سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید سلیمانی و با همت خانه هلال شهید عوض‌پور شهر سوق و امام جمعه دهدشت و سوق و برخی مسئولان کاروان سلامت در روستای برم‌سبز برگزار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر کهگیلویه وبویراحمد محور فعالیت این کاروان را در راستای پزشکی و غربالگری مردم روستا عنوان و بیان کرد: ۴۵ خانوار روستا به صورت رایگان ویزیت و کارهای پزشکی آن‌ها انجام خواهد شد.

وی افزود: طی چند سال اخیر ۶۵ کاروان سلامت در روستاهای بخش مرکزی دهدشت و چاروسا و دیشموک اجرا شد.

فلاحی‌دوست خاطرنشان کرد: طی یک ماه اخیر یک کاروان سلامت بزرگ با حضور جمعیت هلال احمر اصفهان و با حضور ۱۱ پزشک متخصص و فوق تخصص در حوزه بخش دیشموک برگزار شد.

وی گفت: در سال جای بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان کمک‌های بلاعوض درمانی برای بیماران صعب‌الاعلاج به شهرستان کهگیلویه پرداخت شد.

فلاحی‌دوست در ادامه صحبت‌های خود با بیان این که طی هفت سال اخیر هلال احمر شهرستان لنده به وسیله نمایندگی اداره می‌شد افزود: با پیگیری‌های انجام شده این نمایندگی به شعبه ارتقاء خواهد یافت و خدمات بیشتری به مردم تعلق می‌گیرد.

وی هم‌چنین از استقرار دفتر نمایندگی هلال احمر در بخش دیشموک خبر داد و گفت: کارهای آن در شرف انجام است و به زودی نمایندگی در این بخش هم فعال خواهد شد.

وی هم‌چنین از اجرای طرح اقتصادی مولد‌سازی به جهت درآمد پایدار در هلال احمر کهگیلویه خبر داد.

انتهای پیام/۸۲۰۳۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 951139