church
29 اسفند 1401 - 11:18

خدمات درمانی رایگان به فرهنگیان استان بوشهر ارائه می‌شود

بوشهر- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: خدمات درمانی رایگان به فرهنگیان استان بوشهر ارائه می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی موحدی صبح دوشنبه در بازدید از درمانگاه شهدای فرهنگیان بوشهر، اظهار داشت: این درمانگاه دارای هشت تخت بیمارستانی است که از ساعت هشت صبح تا ۱۲ شب به ارائه خدمات می‌پردازد.

وی با بیان اینکه با نوسازی صورت گرفته بخش بستری و پذیرش از یکدیگر جدا شده اند، گفت: این مرکز تاییدیه اداره کل استاندارد و دانشگاه علوم پزشکی را نیز دریافت نموده است.

موحدی با اشاره به اینکه هیچ گونه تعرفه‌ای در این درمانگاه افزایش نیافته است، عنوان کرد: خدمات درمانی برای فرهنگیانی که بیمه دارند رایگان است و این مرکز با تمامی بیمه‌ها قرار داد دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: تابلو این مرکز فرسوده شده بود که در حال نوسازی است و به زودی نصب خواهد شد.

موحدی با اشاره به اینکه این درمانگاه در تعطیلات نوروز بدون تعطیلی به ارائه خدمات درمانی خواهد پرداخت، بیان کرد: بهترین دندان پزشکان در این مرکز درمانی حضور دارند و خدمات دندان پزشکی برای فرهنگیان علاوه بر اینکه مشمول بیمه می‌شود، از تخفیف ۲۰ درصدی نیز برخوردار می‌شوند.

وی افزود: ۹ متخصص از قبیل گوارش، زنان و زایمان، دندان پزشک، داخلی، ارتوپد، اورولوژی، چشم پزشک و اپتومتریست، کلینیک مشاوره و بخش اورژانس فعال است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه این درمانگاه از معدود مراکزی هست که با تمامی بیمه‌ها قرارداد دارد، تصریح کرد: در گذشته یک یونیت در این محل وجود داشت که در حال حاضر به چهار یونیت رسیده است و روزانه دو تا سه متخصص در حوزه دندان پزشکی به همراه ارائه عکس، خدمات دهی می‌کنند.

موحدی از ارائه خدمات رایگان مشاوره تحصیلی در این مرکز خبر داد و خاطر نشان کرد: اگر برق مرکز قطع شود بر اساس راه اندازی ژنراتور خوشبختانه تا ۶ ساعت بدون وقفه فعالیت درمانی ادامه خواهد داشت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1101511