church
02 دی 1401 - 16:45

برخی از داخلی‌ها آب به آسیاب دشمن می‌ریزند

زاهدان- امام جمعه موقت زاهدان گفت: برخی از افراد داخلی با همراه شدن دشمن، آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی اکبرپور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زاهدان که با حضور اقشار مختلف مردم در مصلی قدس این شهرستان برگزار شد، افزود: برخی از افراد داخلی با همراه شدن دشمن، آب به آسیاب دشمن می‌ریزند، آنان به برکت انقلاب و خون شهدا به تریبون و مسئولیت رسیدند، پس شایسته نیست بر طبل دشمن بکوبند و هم صدا با دشمن شوند.

وی با بیان اینکه مردم به اصل نظام اعتقاد داشته و برای آن جان می‌دهند، اظهار کرد: در جریانات اخیر، همه دشمنان تصمیم گرفتند که اصل نظام را مورد هدف قرار دهند، اما بدانند این مکتب، حسینی است و به حاشیه نخواهد رفت.

وی با بیان اینکه دشمن با توطئه‌های مختلف تمام تلاش خود را می‌کند تا جلوی پیشرفت ایران قوی را بگیرد، تصریح کرد: مردم ۴۴ سال سختی‌های مختلفی را پشت سر گذاشتند اما همواره با هوشیاری و تصمیم گیری به موقع جلوی توطئه‌های دشمن را گرفته و از آرمان‌ها خود کوتاه نیامدند.

امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه چرا در اتفاقات اخیر، مردم با دشمن همکاری نکردند، افزود: انسان عاقل به دنبال آرامش و قدردان افرادی است که آرامش را به ارمغان می‌آورند، می‌باشد.

اکبر پور با بیان اینکه مردم، دوست و دشمن خود را به درستی شناخته‌اند، بیان کرد: مردم می‌دانند که دشمنان توان مدیریت خود را ندارند چه برسد ادعای مدیریت ایران اسلامی را داشته باشند.

وی با بیان اینکه مردم ایران دین دار بوده و برای دین ارزش قائل می‌شوند، گفت: گرایش دینی مردم ایران یکی دیگر از عواملی است که باعث عدم همکاری مردم با توطئه‌های دشمن می‌شود.

امام جمعه موقت زاهدان به آگاهی و روشنگری انجام شده در وقایع اخیر پرداخت و تصریح کرد: نظام، با وجود فشارهای بسیار داخلی و خارجی به جای برخورد به ایجاد آگاهی و روشنگری در جامعه پرداخت.

وی ضمن تشکر از زحمات مدیران پر تلاش و زحمت کش نظام، از برخی مدیران انتقاد کرد و افزود: مردم ولی نعمتان جامعه هستند و در شأن مردم نیست که ساعت‌ها در صف گاز، نان و بنزین بمانند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 928688